عکس

خبرهای جدید از النازشاکردوست، پولاد کیمیایی و…پویا امینی و راه رفتن روی خط
پویا امینی در فیلم تلویزیونی «راه رفتن روی خط»، به کارگردانی «علیرضا امینی» ایفای نقش می کند. این فیلم اواسط آبان ماه با تکمیل شدن فهرست عوامل و بازیگران، جلوی دوربین خواهد رفت.مطابق برنامه ریزی های انجام شده تصویربرداری « راه رفتن روی خط» در تهران و کاشان انجام خواهد شد. این فیلم که مضمونی اجتماعی دارد، داستان پسری را روایت می کند که مادرش را از دست داده است. وی هم چنین شاهد تصادف پدرش با قطار بوده است. معلم وی تصمیم می گیرد برای تقویت روحیه ، او را با خود به مشهد ببرد. علیرضا امینی که تا چندی پیش فیلم «هفت دقیقه تا پائیز» را بر پرده سینماهای کشور داشت، این فیلم را به سفارش مرکز سیما فیلم کارگردانی می کند. به جز پویا امینی بازیگران دیگری چون معصومه آقاجانی، مهدی صباغی، صفیه آقاجانی ،معصومه موسوی، اکبر احمدی و خسرو شهراز، در« راه رفتن روی خطوط» ایفای نقش خواهند داشت. پویا امینی که در فیلم هایی چون «شام عروسی »حضور داشته است ، بیشتر در فیلم ها و سریال های تلویزیونی بازی می کند. وی چندی پیش با سریال «کلانتر» ، میهمان قاب شیشه ای بود.

الناز شاکردوست در نزدیکی خط پایان
الناز شاکردوست مشغول ایفای نقش در فیلم سینمایی «این جا تاریک نیست»، به کارگردانی «محمدرضا خاکی» می باشد.تاکنون بیش از ۸۰ درصد از سکانس های این فیلم در تهران و جنوب کشور، جلوی دوربین رفته است. قرار است سکانس پایانی «این جا تاریک نیست» ، در سکوی ابوذر و بر روی آب های خلیج فارس فیلم برداری شود.گروه تولید پس از ضبط صحنه های مربوط به تهران و جنوب، کارشان را در اهواز و بوشهر ادامه خواهند داد. این فیلم مضمونی اجتماعی- خانوادگی دارد. به جز الناز شاکردوست بازیگران دیگری ازجمله مصطفی زمانی، پولاد کیمیایی، رضا یزدانی ، نگین سلطانی و کسری خدیور، در «این جا تاریک نیست» نقش آفرینی دارند. الناز شاکردوست به عنوان بازیگری پرکار امسال تاکنون فیلم های «ناسپاس»، «از ما بهترون» و «رسم عاشق کشی» را بر پرده سینماهای کشور داشته است. وی در فیلم «باد در علفزار می پیچد» خسرو معصومی یکی از متفاوت ترین بازی هایش را ارائه داده است.

پولاد کیمیایی میهمان قاب شیشه ای می شود
پولاد کیمیایی – محرم امسال با مجموعه تلویزیونی «خون بها»، میهمان شبکه اول سیما می شود. این سریال که کارگردانی آن را «جواد مزدآبادی» برعهده داشته است، در سال ۸۵ ساخته شد اما تاکنون فرصت پخش نیافته بود. سریال «خون بها» در ۱۴ قسمت ۴۵ دقیقه ای به نویسندگی «سعید نعمت ا…» ، ایام محرم امسال به صورت شب در میان روی آنتن شبکه اول سیما خواهد رفت. به گفته محمدرضا شفیعی -تهیه کننده این سریال-«خون بها» دچار نوعی سوءتفاهم شد که علت پخش نشدن آن از سال ۸۵ تاکنون، به عوامل و دست اندرکاران سریال، به گونه ای شفاف بیان نشده است. به جز پولاد کیمیایی، سیاوش طهمورث ، پوراندخت مهیمن، کاظم افرندنیا،لیلا اوتادی، حبیب دهقان نسب، عبدالرضا اکبری، سولماز غنی، شهرام عبدلی، شهره سلطانی، احمد قادری و مهدی فقیه، در «خون بها» ایفای نقش کرده اند. پولاد کیمیایی به تازگی بازی در جدیدترین فیلم پدرش مسعود کیمیایی را با عنوان «جرم» به پایان رسانده است.

سحر دولتشاهی در یک توطئه فامیلی
سحر دولتشاهی در مجموعه تلویزیونی «توطئه فامیلی» به کارگردانی «رامبد جوان» ، ایفای نقش می کند. تاکنون ۲۵ درصد از تصویربرداری این سریال که قرار است نوروز سال آینده پخش شود، به پایان رسیده است. گروه تولید هم اکنون در رامسر مشغول ضبط صحنه های این سریال هستند. «توطئه فامیلی » در ۱۵ قسمت ۴۵ دقیقه ای، بر اساس فیلم نامه ای از «فلورا سام» تهیه می شود. این سریال داستان صاحب شرکتی را روایت می کند که در آستانه مرگ قرار گرفته است. وی تصمیم می گیرد نیمی از اموالش را، به پسر شریک سابقش بدهد اما اتفاقاتی مانع این اجرای تصمیم می شود. به جز سحر دولتشاهی بازیگران دیگری چون امیر جعفری، آناهیتا همتی، جمال اجلالی، مریم امیرجلالی و خسرو احمدی در «توطئه فامیلی» حضور دارند. سحر دولتشاهی تابستان امسال با فیلم «طلا و مس» همایون اسعدیان ، میهمان سینماهای کشور بود.

javanemrooz.com

مطالب مرتبط با خبرهای جدید از النازشاکردوست، پولاد کیمیایی و...


 

پسورد فایل:

لینک دانلود -

icon برچسب ها: , , , ,
  • نوشته: admin
  • تاریخ: 12 دسامبر 2011
  • دیدگاه‌ها خاموش
  • قسمت نظرات برای این مطلب غیر فعال شده است.