عکس

كت هاي سايز بزرگ

به يك مهماني زنانه دعوت شده‌ايد و نمي‌دانيد به‌خاطر اضافه وزن‌تان چه لباسي بپوشيد؛با نگاه كردن به اين مدل‌ها مي‌توانيد بهترين انتخاب را داشته باشيد.
كت هاي سايز بزرگ كت هاي سايز بزرگ
 
كت هاي سايز بزرگ

 اين مدل جزو مدل‌هايي است كه با تركيب شدنش با يك تاپ و يك دامن يا شلوار مشكي شما را به يك بانوي بسيار خوش پوش تبديل خواهد كرد. رنگ شاد اين مدل جزو رنگ‌هايي است كه آدم‌هاي چاق مي‌توانند با خيال راحت از آن استفاده كنند.

كت هاي سايز بزرگ

 اين طرح با در كنار هم قرار دادن رنگ‌هاي سفيد و مشكي تركيب زيبايي را ايجاد كرده است. اگر چه اين 2 رنگ باعث رسمي بودن آن مي‌شود اما گل‌هاي كار شده روي آن اين كت را براي مراسم‌هاي نه چندان رسمي هم مناسب مي‌كند.

كت هاي سايز بزرگ

 همان طور كه قبلا هم گفته بوديم با انتخاب رنگ‌هاي تيره از هر مجموعه رنگي شما مي‌توانيد مشكي نپوشيد اما لاغر‌تر به‌نظر بياييد. درست مثل اين مدل.

كت هاي سايز بزرگ

 صورتي به كار رفته در اين كت و مدل ساده آن از رسمي بودنش كم مي‌كند در عوض براي مراسم‌هاي دورهمي و خودماني نمره 100 را مي‌گيرد.

كت هاي سايز بزرگ

 بلند بودن قد كت‌ها براي خانم‌هايي كه قدشان بلند است و اضافه وزن دارند مناسب است. خانم‌هاي قد كوتاه از اين مدل‌ها بدون پوشيدن كفش پاشنه بلند استفاده نكنند.

كت هاي سايز بزرگ

 سفيد بودن اين كت و نگين‌هاي روي آن اين مدل را به يكي از طرح‌هاي رسمي تبديل كرده است. اين مدل را بهتر است خانم‌هايي بپوشند كه سايزشان بزرگ است اما شكم‌شان خيلي در چشم نمي‌آيد.

كت هاي سايز بزرگ

 ممكن است باردار يا تازه فارغ شده باشيد. اين كت براي خانم‌هاي جواني كه شكم دارند يا خانم‌هاي باردار مناسب است. چون هم مدل آن جوان‌پسند است و هم رنگش.

كت هاي سايز بزرگ

 سرمه‌اي هم رنگ شيكي است و هم افراد را لاغرتر از آنچه هستند نشان مي‌دهد. مدل و جنس پارچه اين كت براي مهماني‌هاي شب مناسب است؛ با تاپ مشكي يا سفيد همراهش كنيد.

كت هاي سايز بزرگ

 بعضي از خانم‌ها علاوه بر تاكيد ما براي استفاده از رنگ‌هاي شاد باز هم مشكي را ترجيح مي‌دهند. اين مدل كاملا رسمي و شيك را هم به آنها هديه مي‌كنيم كه در عين سادگي بسيار زيباست.

كت هاي سايز بزرگ

 يك مدل كاملا شيك و جوان پسند. طرح‌هاي مورب روي يقه‌ها و جيب‌ها حواس بيننده را به‌خودشان جمع مي‌كنند نه به اضافه وزن.

مطالب مرتبط با كت هاي سايز بزرگ


 

پسورد فایل:

لینک دانلود -

icon برچسب ها: , , ,
  • نوشته: admin
  • تاریخ: 14 سپتامبر 2011
  • دیدگاه‌ها خاموش
  • قسمت نظرات برای این مطلب غیر فعال شده است.